Публікація

Як Джуджимуфу повторив за рівнянином, і до чого тут Бульба-Боровець. ІНТЕРВ’Ю

19:03, 14 Листопада

зображення публікації

Рівненський Жан-Клод Ван Дамм, а ще атлет, фітнес-тренер та спортсмен. Як тільки не називають 22-річного рівнянина Миколу Боровця, який продовжує дивувати світ своїми незвичними трюками. Минулоріч він прославився не лише на спортивній, а й світовій арені завдяки ролику, де він робить сальто зі штангою назад. Хлопець виконав повітряний трюк у звичайному фітнес-залі. Ролик швидко розлетівся соцмережами і досі набирає мільйони переглядів. Журналістка Анастасія Боднарська поспілкувалася уже з відомим спортсменом Миколою Боровцем про стихію в його житті і не тільки.

Давай познайомимося з читачами. Звідки взявся той Микола Боровець, якого зараз називають відомим спортсменом не лише в місті Рівному, а й в Україні?

  • У дитинстві мені просто подобалося підтягуватися і мріяв навчитися робити різні трюки. Хотів навчитися ходити на руках, виконати звичайне сальто. І так поступово я тренувався, відточував свої вміння. З часом ускладнював собі завдання. Вирішив спробувати зробити щось незвичайне. Склалося місце і час. Прийшовши в один із місцевих залів, там виявилася потрібна мені штанга і висота стелі. Так вдалося виконати сальто зі штангою, ролик з яким є нині вірусним в інтернеті.

Ти за кимось повторив цей трюк?

  • В інтернеті було відео, але дуже поганої якості. Напевно відзняте на старий телефон десь в 2007 році (сміється – авт.).Там було незрозуміло: чи це справжня штанга, чи справжні «млинці» (додаткова вага, вантаж, який прикріплюється на штангу – авт.). Всі вважали, що це якийсь фейк. Потім, коли я повторив цей трюк, інші спортсмени теж почали його відтворювати. Відомий американський акробат Джуджимуфу (Джон Кол) також його виконав. Але після того, коли його підписники почали «засипати» питаннями: «Мовляв, українець виконав, а ти не можеш?».

Скільки важила штанга, з якою ти стрибнув?

  • Сама штанга важила 10 кілограм і кожен «млинець» ще по 5 кг. Тобто в загальному – 20 кілограм. Але це можете не вказувати (сміється – авт.). Бо всі потім казатимуть: «А що тих 20 кілограм, я думав там 60».

Чи почали запрошувати тебе на телебачення, після того як ти виконав свій фірмовий трюк?

  • Я брав участь в шоу «Інтуїція». Мене відгадували гуморист Юрій Ткач та прима-балерина Катерина Кухар. Зіркові гості відгадали мого персонажа. Прем’єра відбулася в лютому 2020 року на Новому каналі. В ефірі шоу я також повторив свій трюк – сальто зі штангою назад. Сказати, що зірки були в шоці, це нічого не сказати.

Позаочі тебе називають рівненським Жан-Клод Ван Даммом. Чому?

  • Чув про таке (сміється – авт.). Напевно, це тому, що у мене є ще одна улюблена вправа, для когось це, можливо, трюк: я виконую такий же повітряний шпагат, як і голлівудська зірка кіно Жан Клод Ван Дамм.

У тебе знакове для Рівненщини прізвище – Боровець. Ти родич того-самого Тараса Бульби-Боровця?

  • Можливо так. Мої прадіди теж з того села, що й Бульба-Боровець (село Бистричі – Рівненського району – авт.). Ймовірно, що Тарас Бульба-Боровець є якимсь троюрідним братом мого прадіда. Нині в Бистричах живе моя родина.

На завершення. Що для тебе спорт?

  • Це те, від чого я отримую колосальне задоволення, досягаючи своїх цілей і результатів в ньому.