Публікація

Військовий Сергій після перемоги мріє розмалювати сірі стіни пошкоджених відреставрованих будинків

16:53, 01 Червня

зображення публікації

Сьогодні піде мова про творчого захисника Сергія з міста Бахмач, яке розташоване на річці Борзенка в Чернігівській області. Історію військовго опублікували на сторінці 30 окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького.

Ще під час навчання в школі чоловік відкрив у собі талант до образотворчого мистецтва, а саме – малювання.

На уроках, які мені здавалися нудними, я почав зображувати у зошитах трактори та комбайни. Бувало й таке, що замість домашнього завдання я теж малював. Однокласники домальовували вуса Тарасу Шевченку та брови Лесі Українці в підручниках, а я в цей час виводив портрет вчительки.

Талант до малювання в захисника з дитинства. Вдома більше ніхто не малює.

– Маючи справу з кольорами я самостійно досліджував їх змішування, техніки. Самоосвіта. Спостерігав як кольори при взаємодії змінюють свої відтінки, створюють різноманітні рефлекси та мають сильний вплив один на одного. Таке співвідношення та взаємодія кольорів на картині має назву колорит. Це я теж самостійно вивчив, – ділиться військовий.

Сергій розмальовує дитячі магазини, кімнати. Чоловік поділився планами, що хотів би розмалювати сірі стіни пошкоджених відреставрованих будинків муралами.

Ми поцікавилися у військовослужбовця, що він хотів би зобразити на фасадах цих будівель:

Якби дали можливість намалювати ці мурали – малював би Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного . Застосував би теплі кольори: червоний, помаранчевий, пурпурний, жовтий, зелено-жовтий. Це пов’язано з тим, що теплі кольори більш активні та в першу чергу сприймаються оком. Це щоб всі в майбутньому знали, що ми вистояли завдяки такому Головнокомандуючому та командирам, яких він надихав,– з гордістю мовить герой.

На захисника з Чернігівщини вдома чекає маленька донечка якій незабаром виповниться 3 роки:

Ще намалював би Україну, в образі моєї доні: з прапором сильної і незалежної України на плечах, вітром, що плутає і розвиває русяве волосся, з віночком з польових квітів на голові.

Після технікуму чоловік одразу став до праці на власну справу.

Закінчивши навчання я інтенсивно працював, заробляв кошти і вкладав в власний бізнес – столярну справу,- каже чоловік. Хочу розширятися, пасіку збільшити. Тільки слід закінчити війну щоб можна було на всю потужність працювати,- ділиться планами Сергій.