Публікація

У Рівному події від громадських організацій транслюють безкоштовно 

19:15, 14 Липня

зображення публікації

З квітня 2021 року до сьогодні у Рівному запрацювала мобільна онлайн студія «Майстерня міста Рівне», можливостями якої вже скористалися 18 організацій. 

Цьогоріч громадська організація «Агенція сталого розвитку міста» стала однією з переможниць конкурсу грантів «Швидка необхідна підтримка» в рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Команда Агенції, завдяки такій підтримці, отримала можливість придбати професійну аудіо- та відео-апаратуру, ліцензійні програми, пройшла відповідне навчання та створила нові можливості для громадського сектору – власну громадську мобільну онлайн-студію «Майстерня міста Рівне». 

За період проєкту ми провели прямі трансляції, записували подкасти та інтерв’ю, створювали відео, робили виїзні події у парку та інших громадських просторах. Про всі можливості Мобільної онлайн студії «Майстерня міста Рівне» розповідаємо у цьому відео: 

 Ми покращили умови проведення заходів в приміщенні «Майстерні міста» –  для громадських організацій надаємо безкоштовну можливість для проведення подій та ініціатив в онлайн та офлайн форматі,  в тому числі отримати безкоштовну технічну підтримку проведення прямої трансляції заходів від громадського сектору. Звісно все з дотриманням усіх карантинних вимог та за попереднім узгодженням усіх організаційних питань. 

Представники громадського сектору, які зацікавлені у підтримці, заповнюйте онлайн-форму, пишіть на пошту citydev.in.ua@gmail.com або сторінку в фейсбук Агенції сталого розвитку міста, і ми узгодимо всі деталі трансляції вашого заходу.