Публікація

«Солодка Даруся»: рівнянка створює фотообрази схожі на «Vogue»

14:37, 03 Серпня

зображення публікації

Несподівано і творчо, а ще – напівоголено та в поєднанні з природою. Такі нестандартні для Рівного, і дуже сміливі фешн-фото публікує в соцмережі Instagram рівнянка під ніком «Darya Kolorova».

28-річна Дарія Парчевська створює на перший погляд екстравагантні фотообрази разом із місцевими фотографами. Часто на своїх фото вона «тегає» відомі у соцмережі Instagram сторінки, а також глянець «Vogue.Ukraine». Каже, поки запрошення на фотосесію від журналів не отримувала. Натомість, моя думка, що на все свій час. Пропонуємо переглянути ці світлини:

***

Ми зустрічаємося із героїнею публікації Darya Kolorova в затишному кафе в центрі міста. У неї неправдоподібно красиве обличчя, волосся недбало розвіює ще липневий спекотний вітер, і її, на перший погляд льодисті очі випромінюють тепло. Поєднання, яке дісталося дівчині від природи і, звісно ж, від її батьків.

Я, звичайно, не можу стримати захоплене зітхання: «Яка Ви красуня», – промовляю завмираючи, бо вперше наживо бачу героїню свого тексту. «Ви теж», – негайно відповідає дівчина. Вона дійсно виглядає так, що її легко можна прозвати «Солодкою Дарусею». Але не тією, про яку йдеться в однойменній книзі Марії Матіос. Хоча, Дарина легко могла би стати обличчям обкладинки якоїсь із книг письменниці, а може й дійсно «Vogue»?

Журналістка редакції «Горинь. Інфо»  Настя Боднарська поспілкувалася із Дарією про ідеї її нетипових фото та про красу, яку бачить дівчина навколо.

Чому «Кольорова»?

В соцмережі Instagram за рівнянкою Darya Kolorova стежать більше 16 тисяч підписників. Каже, люди почали слідкувати за нею після того, як у стрічці стало більше фото. Але блогером себе дівчина не позиціонує, а – «мотиваційним оратором». «Кольоровою» Дарію почав називати шкільний друг з десяток років тому, бо все просто: тодішня учениця Здолбунівської гімназії Дарина Парчевська любила одягати яскравий одяг і мала яскраво-руде волосся. І досі полюбляє таке вбрання.

«Гожа, як рожа, гонорова, як квітка гайова!»

Одні з останніх фото, які справили враження на користувачів соцмереж – це світлини в азійському стилі. Дарія розповідає, що фотосесія була спонтанною. «Фото, які ми з вами бачимо, були зроблені буквально впродовж 20-ти хвилин. Але за ними ховається інша історія: вся фотосесія була організована для того, аби привести подругу на місце, де їй зробили пропозицію руки і серця. Вдалося все!».

Nature beauty на фото

Гортаючи профіль Дарії, можна зробити висновок, що вона дуже близька з природою і взагалі – прихильниця натуральності. Каже, що це неспроста. Адже дівчина обожнює все, що зв’язано з матінкою-природою: гори, море, гаї, поля. Розповідає, що любов до прекрасного привили їй батьки. Вони – альпіністи, і часто подорожували з тоді маленькою Дарією. Таким чином, і полюбилися Darya Kolorova пейзажі, весняною квіткою на яких стала вона сама. Народившись у пору, коли все розквітає, а 5 травня дівчина святкує свій День народження, квіти на світлинах, які вона публікує, теж немов живі.

Заквітчана дівчина

Повсюди, як зауважує сама героїня розмови, її оточують квіти – дівчина працює шеф-флористом в центрі міста в одному із рівненських флористичних салонів. Щодня сотні очей бачать там фотозону із квітами, яку розробила Дарія. І це місце для фото користується особливою популярністю у рівнянок.

Флористика прийшла до дівчини 10 років тому. Квіти супроводжують її життя: принти на сукнях, оформлення більше 200-т весіль, а ще просто польовий цвіт, який часто можна побачити на її фото. «Флористика мене наздоганяє», – підсумовує дівчина, і додає: «Улюблена моя квітка – матіола. Вона має запах спілої терпкої грушки».

Бути собою!

«Під час кожної фотосесії я думаю про те, який настрій, яку емоцію буде передавати фото, за чим чи за ким я сумую в той момент. І, якщо чесно, мої фото мають успіх в Рівному. Я просто не боюся бути собою», – каже дівчина.

 «Сукнєтерапія» від Darya Kolorova

Сукні вільного крою, або які облягають кожен вигин тіла, або ж вбрання з маминої шафи. Дарія розповідає, що має мрію запустити челендж «30 днів у сукні». Думає, що така ініціатива полюбиться рівнянкам. І таким чином, внесе у міські будні більше краси. Адже, в сукні жінка почуває себе зовсім інакше. Бо, щоранку, як і обираючи вбрання, ми обираємо собі настрій.

***

Підсумувати мою розмову з Дарією я хочу декількома рядочками поезії Юрія Іздрика. Цими словами героїня тексту прокоментувала одне із своїх фото в профілі в соцмережі Instagram. У них усе: любов дівчини до квітів, поезії і прози, і життя…:

«…у венах-артеріях наших – літо

в гербаріях – трави насіння квіти

ми все ще уміємо тут радіти

ми все ще дурні і смішні як діти…»
#іздрик

Записала Анастасія БОДНАРСЬКА