Публікація

Російський релігійний спрут не відпускає Рівне

12:58, 17 Січня

зображення публікації

У суботу, 16 січня, низка ЗМІ радісно сповістили, що в Рівному з’явиться новий храм. І, напевне, варто було б радіти, якби не було одне але…

Йдеться про культову споруду церкви держави агресора – або ж як вони називають себе в Україні УПЦ МП. Приміщення будують у Рівному на вулиці Дачній.

Здавалося б, уже понад 6 років триває російсько-українська війна в якій гинуть наші воїни, проте агенти кремля у рясах продовжують свою підривну діяльність.

Однак, навіть із самим будівництвом не все так гладко. Його розпочали  ще у 2019 році без необхідних дозволів. Тоді через дії громадськості та активних депутатів тодішнього скликання Рівненської міської ради, а саме Ірини Пилипчук будівництво припинили. В коментарі для Суспільного п. Ірина зазначала:

«Культова споруда в зоні Ж-1 не може бути споруджена без спеціального дозволу. Спеціального дозволу немає, його не існує. На моє звернення надійшла відповідь Мічуди (затриманий за підозрою в хабарництві начальник ДАБІ області, – ред.), який зараз ув’язнений, що дозвіл був наданий містобудівної радою. Вони не правомочні давати такі дозвола».

Настоятель храму звинувачував Ірину Пилипчук в упередженості хоч і не міг ніяк спростувати її твердження.

Зараз же у соцмережах прихильники московського патріархату радісно рапортують про урочисте закладання капсули під будівництво. Їхню суть, як агентів Кремля видає останній абзац повідомлення

« ….Нагадаємо, 4 вересня 2019 року радикал- націоналісти влаштували пікет проти будівництва нового храму УПЦ по вул. Дачній в Рівному. Ініціаторами та організаторами пікету виступили депутат Рівненської міської ради від партії «Свобода» і глава воєнізованого утворення «Добровольчий український корпус»

Як бачимо,  під копірку із російськими пропагандистами вони називають українських патріотів радикал-націоналістами, а Добровольчий український корпус – воєнізованим утворенням.

Гіркоти цій події додає те, що низка ЗМІ Рівненщини просто скопіювали це повідомлення.