Публікація

Пригоди українців у Польщі: умови праці та зарплати

20:37, 09 Квітня

зображення публікації

Ні для кого не секрет, що українські мігранти значно впливають на внутрішньо економічну ситуацію республіки Польща, адже як тільки розпочалася пандемія коронавірусу й кордони були зачинені – на польській біржі праці розпочалася паніка, мовляв, нікому працювати… Також наші заробітчани щороку пересилають мільйони гривень в Україну, тим самим, інвестуючи гроші в розвиток української економіки. Ми спробували розібратися, на яких умовах працюють українці в Польщі і яку зарплату вони там отримують.

Чинне польське законодавство

Відповідно до чинного законодавства в Польщі трудові відносини оформляють такими трудовими договорами: умова про працю (umowa o pracę), умова злеценє (umowa zlecenia), умова о дєло (umowa o dzieło). Види умов про працю згідно з Кодексом Праці Польщі поділяються на три категорії: умову на час пробний (umowa o pracę na okres próbny), умову на визначений період, зокрема з метою заміни працівника (umowa na czas określony), умову на невизначений час (umowa na czas nieokreślony).

Важливо розуміти, що офіційне працевлаштування в Польщі гарантує заробітчанам соціальний захист своїх трудових прав, а також можливість повернути податки та відповідно вписати цей стаж в українську трудову книжку.

Руслана Бровчук, експерт з міжнародного працевлаштування, генеральний директор компанії «Перша Віза» стверджує, що часто українці погоджуються на нелегальне становище, аби більше заробити, але зрештою втрапляють у халепу: «Я працюю на цьому ринку з 2012 року. За цих 9 років ми допомогли працевлаштуватися тисячам українців і повірте, що це був нелегкий шлях. Наші люди звикли уникати сплати податків, бо «всі так роблять», але коли недобросовісні роботодавці їх дурили, то вони в усьому звинувачували владу або фірму-посередника, яка їх працевлаштувала. Ми працюємо виключно з перевіреними роботодавцями, які забезпечують українців легальними умовами праці. З початком коронавірусу ця ситуація особливо загострилася, адже польський уряд почав ретельно контролювати міграційні процеси».

Згідно з даними Закладу соціального страхування (ZUS) у Польщі збільшилася кількість офіційних трудових мігрантів. При цьому наголошується, що серед 644 тисяч тих, хто легально працює на території країни, 483 тисяч є українцями. Також багато в Польщі працює білорусів, грузинів, молдаван, росіян і так далі. Найбільш популярними є промислова, будівельна, транспортно-логічна галузі.

Які зарплати отримують українці в 2021 році?

Згідно з новим дослідженням ринку праці в Польщі, яке провела компанія Personnel Service, 14% польських роботодавців платять працівникам з України менше мінімальної годинної ставки, тим самим порушуючи закон. Водночас майже кожна друга фірма в Польщі (45%) пропонує українцям від 18,3 до 19 зл/год брутто, що дорівнює мінімальній ставці або трохи перевищує її.

Від 19,1 до 21 зл/год брутто працівникам з України пропонує кожен четвертий роботодавець у Польщі. І тільки 8% фірм платять українцям понад 21 зл/год брутто, хоча ще рік тому стільки заробляв майже кожен 5-й працівник з України.

З нового рапорту також випливає, що зросла кількість польських роботодавців, готових платити українським працівникам «на руки» більше, ніж полякам. Таку можливість задекларувало 32% фірм, а рік тому їх було 28%.

Згідно з даними нового дослідження, працівників з України на сьогодні має кожна четверта фірма в Польщі. Найчастіше українців беруть на роботу великі роботодавці (понад 250 працівників). Водночас аж 70% фірм у Польщі працевлаштовують українців на посади нижчого щабля.

Пані Руслана Бровчук дає рекомендацію, як захистити свої трудові права українцям: «Важливо розуміти, що українська влада та польська Державна інспекція праці зможуть вам допомогти лише тоді, коли ви працюєте офіційно. Спеціально для заробітчан ДІП запустила гарячу лінію, де можна лишити скаргу на працедавців-шахраїв, але пам’ятайте, що основою вашої безпеки є саме правильно оформлений трудовий договір. Навіть якщо працівника допустили до роботи без підписання договору, то підтверджуючими факторами можуть стати будь-які письмові докази, в яких зазначено дату, час, характер роботи, форму та розмір її оплати і тому подібне. Це можуть бути sms, листи на електронну пошту, повідомлення у соцмережах чи месенджерах. Збережіть їх. Вони знадобляться, якщо працедавець виявиться недобросовісним та захоче обманути».

Тому, якщо ви плануєте робоче відрядження за кордон, то варто спочатку ознайомитися з тими змінами в законодавстві приймаючої сторони, які актуальні на момент виїзду, обов’язково мати при собі негативний тест на коронавірус, а головне – трудовий договір або офіційне запрошення від працедавця, яке підтверджує ваш статус легального трудового мігранта в Польщі.