Публікація

Пластуни на війні: “Через кілька днів від початку війни, нікому не сказавши, я поїхав у військкомат…”

11:37, 21 Червня

зображення публікації

Віктор – військовослужбовець Національної гвардії України. До війни він працював слюсарем і навчався у «Львівській політехніці» на інженера-конструктора. А ще Віктор член української скаутської організації Пласт.

Історію військового опублікували на сторінці Західного територіального управління Національної гвардії України.

Хлопець пам’ятає перший пластовий обов’язок – вірність Богу та Україні. Тому коли розпочалося вторгнення він твердо вирішив, що потрібно захищати Батьківщину.

«Через кілька днів від початку війни, нікому не сказавши, я поїхав у військкомат, звідки мене відправили на службу до лав Національної гвардії України», – пригадує гвардієць.
При вивченні військової справи досвід перебування у Пласті став для хлопця корисним і помічним. Пластуни завжди приділяли багато уваги самовихованню і розвитку рис відповідального громадянина. Вони змалку вчаться довіряти побратимам і вміють бути надійними друзями. Це корисні вміння як для скаутів, так і для військових.
«Кілька років тому я познайомився із «Пластом», відтоді я став частиною цього руху. «Пласт», передусім, організація патріотичного виховання, тому звичною справою для нас були: патріотичні ігри, різноманітні вишколи, заняття з тактики.

Пригадую, як нам довелось підкорювати гори, організовувати різні змагання, а відтак і долати чималу відстань щодня, – так гартувалась моральна й фізична витривалість. Зараз здобутий досвід став, як ніколи доречним, адже окрім виконання бойових завдань, ми готуємось для відправки в зону бойових дій, на допомогу побратимам, які борються з орками. Ми постійно тренуємо навички з тактики, вогневої підготовки й медицини», – пояснює гвардієць.