Публікація

Пластун з Рівного у перший же день повномаштабної війни вирушив до Києва

11:30, 01 Травня

зображення публікації

На офіційній сторінці Національної скаутської організації України “Пласт”розповідають історії пластунів, які сьогодні захищають державу від ворога. Нещодавно Пласт – український скаутинг опублікували історію пластуна Ігора з Рівного.

«Для мене пластова присяга – це те, що постійно треба пам’ятати, усвідомлювати. Ти її складав перед прапором України і маєш ставитись відповідально до тих слів, які приймав на свою честь, бо присяга складається лише один раз», —розповідає нам друг Ігор.

Він, як і безліч пластунів, не зрадив своєї пластової присяги і в перші ж дні записався до одного з добровольчих батальйонів.

Ігор – пластун-скоб з Рівного, прийшов у Пласт ще юнаком у 2016 році, а зараз належить до куреня «Вовча Ліга». Любить сплави, походи в гори, мандрівки…

Війна застала Ігоря на таборі «Обережно» за три дні до його завершення. Табір евакуювався, а Ігор в перший же день вирушив до Києва, щоб записатися до одного з добровольчих батальйонів.

«Я не очікував, що я зустріну в підрозділі, у який ми приїхали, так багато знайомих і з Пласту, і поза Пластом. Я приїхав і увесь підрозділ складався повністю з моїх знайомих. Зараз у моїй групі є близько 5 пластунів», – ділиться Ігор.

А щоб забезпечити наших воїнів ще в інших підрозділах необхідною технікою, дронами, тепловізорами та автівками, необхідні 40 700$, ти можеш допомогти нам назбирати потрібну суму: https://bit.ly/3ERumO4

Поки Ігор і тисячі українських захисників борються за Україну зі зброєю в руках, організація підтримує їх в тилу і робимо все для того, аби захистити їхні життя й незалежність та суверенність.