Публікація

Пласт дав мені знання, які не кожен може мати без елементарної строкової служби

11:34, 02 Травня

зображення публікації

На офіційній сторінці Національної скаутської організації України “Пласт”розповідають історії пластунів, які сьогодні захищають державу від ворога. Нещодавно Пласт – український скаутинг опублікували допис про пластунів з Рівненщини.

«Ми потрапили в ту роту, де вже два тижні був мій вихованець і якраз знайомилися з ротним. І коли ми почали всі вітатися між собою лівою рукою і до нас ще хтось з пластунів доєднався, то ротний так подивився, усміхнувся, сказав: «У мене є відчуття, шо ротою керую не я, а якесь таємне товариство, яке тут тихенько ходить і лівою рукою вітається!» – це, звісно, жарт, але попри це все навіть командування розуміє, що в нас є пластове братерство, що ми можемо один за одного постояти!» – розповідає нам виховник Роман.

Виховник Роман і його обоє вихованців служать в одному підрозділі Тероборони. Роман був наставником у юнацтві, а сьогодні хлопці стали побратимами на полі бою. Як і багатьом їх побратимам, хлопцям потрібні базова амуніція для захисту та життя на фронті, щоб щомиті бути готовими боротися з ворогом. У цьому кожен з нас може допомогти перейшовши за посиланням і підтримавши їх фінансово: https://bit.ly/3K3c25I

Та крім надійних побратимів і спільноти, Пласт дав хлопцям ще й необхідні знання та підготовку, з якими ще кілька місяців тому юнаки Дмитро і Денис можуть сміливо захищати свою землю.

«Мене мотивує розуміння того, що Пласт дав мені знання, які не кожен може мати без елементарної строкової служби, тому маючи ці навички, я розумів, що я можу допомагати і захищати, бо розумів: хто ж як не я?» – ділиться з нами Денис.

А Дмитро додає: «З першого дня війни я твердо для себе вирішив, що не бачу себе ніде, окрім силових структур, зі зброєю в руках, тому, що все моє юнацтво полягало в тому, що я відвідував вишколи з військової справи, тактичної медицини та інших дотичних спеціальностей. Якби я не зробив цього, то в моєму юнакуванні не було б сенсу. мотивація проста: просто захищати те, що любиш, кого любиш і те, шо тобі дороге».

Поки пластуни зі зброєю в руках борються за найдорожче для нас, українців, ми допомагаємо захисникам і робимо для цього все, що в наших силах.

Захистимо українських військових і нашу рідну Україну: https://bit.ly/3K3c25I