Публікація

Любити батьків та Україну: виховання в Кустинському ліцеї

17:26, 10 Червня

зображення публікації

Виховний процес у школах – завдання не з простих. Адже для його успішності потрібен комплексний підхід педагогів, адміністрації та батьків. Лише поєднуючи все це, можна досягти поставлених цілей. Не кожна школа може похвалитись хорошими результатами. Кустинський ліцей – однозначно входить в число успішних.

Одним із головних завдань, які ставлять перед собою  педагоги Кустинського ліцею – це виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв та державної мови.

Важливу роль у вихованні учнів, розширенні й поглибленні їхніх знань відіграє виховна  робота. До слова, у школі діють перспективний та річний план роботи, згідно якого також затверджена низка заходів спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Майже щотижня, з нагоди пам’ятних дат та державних свят у навчальному закладі відбувається низка виховних заходів, у яких беруть участь усі учасники освітнього процесу. 

Зокрема у школі впродовж навчального року були проведені свято Миколая (3 кл., кл. керівник Ковтун-Бєлкіна О.Г.), захід  «Пам’ятаймо  про жертв голодомору» (10 кл. , класний керівник Данильчук О.В.), Мамине свято (2 кл.,класний керівник Бурда Л.С.), поетичний флеш-моб з нагоди дня народження Тараса Шевченка та інші

Поетичний флеш-моб з нагоди дня народження Тараса Шевченка, презентували вихованці дошкільного підрозділу Кустинського ліцею.

Posted by Кустинський ліцей on Tuesday, March 9, 2021

 

Вчать дітей любити свою країну, пам’ятати та поважати її Героїв.

Posted by Кустинський ліцей on Friday, February 19, 2021

 

Під час дистанційного навчання класні керівники працювали з вихованцями в режимі онлайн. Учні створили такі проекти:  «Ми сумуємо за вами» ( 5 кл., кл. керівник Шахрайчук В.І.),  «Краса рідного краю» (5 кл., кл керівник Шахрайчук В.І.),  «Мій край.Прекрасне поруч» ( 8 кл., кл.керівник Ільчук О.В.), « Краса рідного села»  (10 кл., кл.керівник Данильчук О.В,), « З днем вишиванки», “Прощавай, початкова школо!” (4-Бкл., Бабак А.В.), «Згадаймо наше шкільне життя» ( 9 кл., кл.керівник  Мельничук Л.О.).

Окрім того, у закладі активно діє учнівське самоврядування. Це, найперше, вчить дітей відповідальності, самодисциплні та самоорганізації. Для цього у ліцеї впровадили дні співуправління життєдіяльності школи. Голова ради старшокласників Олександрійської ТГ Дубчак Анна (9 кл.) брала участь у навчанні лідерів учнівського самоврядування обласної ради старшокласників «Імпульс».

Також лідери  Кустинського ліцею були учасниками акцій: «Ввічливий пасажир», «Не будь байдужим» (до Дня Святого Миколая), «Допоможи однокласнику» ( було зібрано на лікування Зінкевич Єви  4749 грн.),  у благодійній акції «Милосердя « ( до Дня людей похилого віку).

Дистанційне навчання не стало на заваді проведенню різноманітних заходів, а лише змінило їх формат. У квітні-травні минулого року, в режимі карантину, члени учнівського самоврядування презентували в соцмережах свої роботи:  акцію пам’яті «Чорнобиль.34.Запали свою свічку» та відеопрезентацію «Чорнобиль молодь буде пам’ятати» (до річниці трагедії на ЧАЕС).

Пам'ятаємо…

Posted by Кустинський ліцей on Friday, November 27, 2020

 

Також шанують у школі українські традиції. В умовах карантину діти готували відеоролик-вітання з Великоднем, до Дня Матері, фотоколаж та флешмоб до Дня вишиванки.

Фотофлешмоб до Дня вишиванки від лідерів учнівського самоврядування Кустинського ліцею

Posted by Кустинський ліцей on Thursday, May 21, 2020

 

Окрім того, у навчальному закладі організовували свято української хустки.

  

Важливе місце у системі виховання відіграє діяльність у школі гуртка «Пластуни-новаки» (керівник Степанюк К.К.). Методики Пласту сприяє всебічному розвитку школярів на засадах християнської моралі та основах національно-патріотичного виховання.

Таке розмаїття педагогічних методик, всебічність підходів у роботі з дітьми – приклад того, яким має бути виховний процес у навчальних закладах. Любити батьків та Україну – саме так мають виховувати підростаючі покоління всі українські школи.

Підготував Тарас ДАВИДЮК

*соціальна реклама