Новина

Скільки ще забудовники Рівненщини будуть “кидати” людей?

14:27, 21 Серпня

зображення новини

Нещодавно у Рівному ошукані вкладники ЖК «Шоколад», «Флагман» та «Ерсте» виборювали своє право на отримання придбаних квартир.

У знак протесту рівняни ночували під стінами Рівненської міської ради та навіть оголосили голодування.

Читайте також: Протестувальники перемогли: Рівнерада погодила розробку ДПТ для вул. Ботанічної

На тлі цих подій відомий громадський активіст Святослав Клічук висловив свої думки щодо забудовників, які здійснюють свою діяльність у місті:

Напевне, в Рівному усі чули, як один із забудовників, взяв кошти в людей, свої зобов’язання не виконав, і, врешті, проблему змушене було вирішувати місто.

– Чи довго таке триватиме?

– Довго, поки прогресу не видно.

– Чому?

– Тому, що, той хто так робить, ніяк не покараний.

За часів Януковичів, Берташів і інших Пшонок активно почав будуватися такий собі забудовник з Хмельницького, відомий як “Набережний квартал”. Він мав “дах” в генпрокуратурі, але не мав гальм. Приходив, наприклад, в рекреаційну зону, хоча б в парк на Пагорбі Слави в Рівному, і починав будувати багатоповерхівку, під виглядом реконструкції туалету.

Ми в Рівному це зупинили, завдяки активності багатьох людей, активістів, журналістів, місцевих політиків тощо, об’єднаних у неполітичний рух “Захистимо Рівне”.

Поліція, під нашим тиском, відкрила кримінальну справу, за захоплення землі, і за підробну експертизу, яка дала висновок, що ніби то на ділянці є об’єкт нерухомості, хоча його там і близько не було.

Я особисто ходив давати покази, показували ми фото і відео людей, причетних до забудови. Прізвище експертів, які підробляли документи відомі, і що?

І нічого. НІКОГО НЕ ПОКАРАЛИ ОСЬ УЖЕ 6 РОКІВ.

Тому знову буде те ж саме, знову будуть обманювати людей, а страждати громада міста. Поки влада не зміниться, правоохоронна система не реформується, доти буде такий стан речей, за який ми усі будемо платити, як не особистими коштами, так землею громади.