Новина

Протестувальники перемогли: Рівнерада погодила розробку ДПТ для вул. Ботанічної

14:27, 13 Серпня

зображення новини

Рівнерада погодила розробку детального плану території для ділянки в районі вулиці Ботанічної. Таким чином зроблено крок до завершення будівництва ЖК «Шоколад», «Флагман» і «Ерсте». Його здійснить місцевий забудовник «Група Смарт». Дозвіл на розробку ДПТ був його умовою. Про це повідомляють у 7 днів.

Читайте також: Голодують і ночують у наметах: вкладники ЖК “Шоколад” пікетують міськраду

Люди, які вклали кошти у житло в названих житлових комплексах мали його отримати ще в 2018 році. Однак раніше забудовник «заморозив» роботи. Пайовики неодноразово зверталися до влади за допомогою. На початку 2020 року в Рівнераді була створена спеціальна депутатська комісія. Результатом її роботи стала компромісна пропозиція: будівництво завершить інший забудовник – Рівненська компанія «Група Смарт», яка натомість попросила погодити розробку ДПТ для землі в районі вулиці Ботанічної, аби згодом вести там будівництво.

Одна з постійних комісій Рівнеради це рішення заблокувала, мотивуючи інтересами мешканців сусідніх з Ботанічною вулиць. Кілька днів тому під стінами міськвиконкому з’явилися намети голодуючих – так покупці квартир у проблемних ЖК намагалися вплинути на рішення депутатів. Сьогодні вони прийшли під стіни Рівнеради.

Після тривалої дискусії в сесійній залі, більшість депутатів підтримали дозвіл на ДПТ.

Завдання проектантам випишемо ми, щоб врахувати інтереси тих мешканців, які живуть поруч із Ботанічною. Інакше цей документ ми не затвердимо. Тобто підстраховуємо себе. Це єдиний шанс добудувати цей будинок. Далі колективно буде виписано завдання для проектного інституту. Причому ДПТ буде зроблено навіть на більшу територію, ніж просив забудовник. Після громадського обговорення ця документація буде винесена на затвердження сесії. – прокоментував міський голова Рівного Володимир Хомко.