Новина

Позбавити громадянства нардепа-сепаратиста вимагають депутати Рівнеради

12:20, 10 Червня

зображення новини

Депутати Рівненської міської рада проголосували за звернення до президента з вимогою позбавити громадянства України обраного в нардепи Андрія Аксьонова, який має російське громадянство.

Аксьонов, обраний на проміжних виборах до Верховної Ради в 50-му окрузі, склав присягу народного депутата на засіданні парламенту 19 травня.

Українська Правда повідомляє, що у 2019 році прокуратура в судах вказувала, що Аксьонов “неодноразово виїжджав до тимчасово окупованої території АР Крим”, у нього “наявний паспорт громадянина Російської Федерації та місця проживання на тимчасово окупованій території України – у м. Севастополі”. Про причетність Андрія Аксьонова до організації незаконного референдуму, який посягав на територіальну цілісність України, повідомляли ще у 2015 році, коли Аксьонов надумав балотуватись у мери Добропілля, що на Донеччині.  У квітня 2014 року він намагався перешкоджати патріотичному автопробігу прихильників України і називав його учасників “говномутами”, в той же час у своїх інтерв’ю Аксьонов стверджував, що зобов’язаний, як голова селища, слідувати бажанням сепаратистів навіть якщо вони захочуть приєднатися до Гондурасу.