Новина

Під стінами Рівненської ОДА мітинг: онкохворим діткам немає ліків

11:45, 25 Вересня

зображення новини

Сьогодні, 25 вересня, волонтери та активісти вийшли на мітинг під Рівненську обласну державну адміністраціію, щоб привернути увагу до критичної ситуації із закупівлями медикаментів.

Читайте також: На Рівненщині немає життєво необхідних ліків для онкохворих дітей

За підрахунками волонтерів, нестача ліків у Рівненської обласній лікарні до кінця року складає 3,6 мільйона гривень. Нагадаємо, що закупілі ліків контролює Міністерство охорони здоров’я України, яке наразі очолює Максим Степанов.

Максим Степанов, ми звинувачуємо персонально Вас в зриві закупівель медикаментів для важкохворих дітей. Не Ваших підлеглих, не рівненських лікарів, а конкретно Вас. Ви некомпетентні. Злочинно некомпетентні. І обов’язково будете відповідати за свою некомпетентність. Моліться Богу, щоб Ваша недолугість не стала причиною смертей дітей.  Подібна ситуація склалась по всій Україні. Закликаю всіх друзів – вимагайте чітких відповідей про залишки препаратів по ваших областях та містах, контролюйте цю ситуацію!  Міністерство охорони здоров’я України повинно не шукати крайніх в регіонах, а негайно здійснити заходи по забезпеченню дітей ліками. – прокоментував учасник протесту, головний лікар “ЦДЗ “БейбіДок” Юрій Поліщук.

Максим Степанов, ми звинувачуємо персонально Вас в зриві закупівель медикаментів для важкохворих дітей. Не Ваших…

Опубліковано Юрієм Поліщуком Пʼятниця, 25 вересня 2020 р.