Новина

Хто хоче стати начальником Держгеокадастру на Рівненщині

10:03, 05 Лютого

зображення новини

Менше ніж за тиждень, 11 лютого, відбудеться конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління Держгеокадастру у Рівненській області.

Рівненщина виявилась однією з найбільш активних серед претендентів. 20 кандидатур допустили до конкурсу, що пройде у Києві.

Хто ж ці люди?

 1. Малиновський Сергій Францович – колишній кандидат до Житомирської обласної ради від ВО “Батьківщина”, неодноразово подавався на різні конкурси в державні установи Житомирщини
 2. Лавро Ігор Степанович – колишній кандидат від Радикальної партії Ляшка до Світловодської райради Кіровоградської області, подався також як кандидат на посаду начальника управління Держгеокадастру на Львівщині Вінничині, Чернігівщині, Кіровоградщині, Полтавщині, Сумщині, Миколаївщині, Черкащині. 
 3. Бедикайло Вячеслав Вікторович – заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальник Управління державної виконавчої служби в Рівненській області.
 4. Стельмащук Святослав Володимирович – депутат Рівненської міської ради, начальник відділу контролю за використанням та охороною земель у Костопільському, Рівненському районах та м. Рівному управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області
 5. Ковалець Павло Михайловичголова громадської ради при Рівненській ОДА, керівник приватного підприємства “Рівненського інженерного центру науково-інноваційних технологій”, радник міського голови Рівного Володимира Хомка
 6. Люшин Віталій Григоровичколишній голова Березнівської районної державної адміністрації, колишній кандидат до облради від ВО “Батьківщина”
 7. Українець Михайло Васильовичначальник юридичного відділу Управління земельних відносин виконавчого комітету Рівненської міської ради,
 8. Білоус Олег Володимирович – фізична особа-підприємець у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах
 9. Васинюк Сергій Васильович – керівник ТОВ СОФІТЕК ХОЛДІНГ УКРАЇНА та ТОВ АЛЬФА ГХ
 10. Дубич Сергій ВалерійовичПерший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області
 11. Михальчин Андрій Володимирович – колишній кандидат до Рівненської міскради від Радикальної партії Ляшка, помічник депутата Рівненської міськради Людмили Туровської. Працював на посаді директора в ПП «Експерт-Рівне-Земля», очолює Рівненську обласну організацію роботодавців у сфері землеустрою
 12. Шустов Микола Васильович – діючий голова Олександрійської ОТГ (Рівненський район), колишній працівник Рівненської облдержадміністрації. Нещодавно сесія сільради віддала 94 гектари земель фірмам з “кримінальною історією” засновника, а ветеранам російсько-української війни відмовили в отриманні земельних ділянок.
 13. Корзун Ростислав Валерійовичз березня 2017 року – заступник начальника — начальник Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області.
 14. Нілабович Юрій Михайловичначальник відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату Рівненської обласної ради, невдало балотувався від Радикальної партії Ляшка до Ужгородської районної ради Закарпатської області.
 15. Сенчук Вадим Петрович – засновник Громадської організації “СПІЛКА ЮРИСТІВ УКРАЇНИ”, адвокат з Рівного.
 16. Пилипака Сергій Анатолійович – адвокат, в 2015 безуспішно балотувався до Рівненської міськради від Народного Руху України.
 17. Оспанов Роман Олегович – адвокат з Рівного
 18. Зінкевич Роман Миколайович – кандидатує також на посаду начальника управління Держгеокадастру на Львівщині, працював в управлінні державної пенітенціарної служби на Львівщині, в територіальному управлінні ДБР у місті Львові, в Західному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.
 19. Вітошко Юрій Георгійович – адвокат, разом з ще одним претендентом – Вадимом Сенчуком є засновником Громадської організації “СПІЛКА ЮРИСТІВ УКРАЇНИ”, керівник ТзОВ ВІАЙ-ГРУП, засновник Рівненської районної громадської організації СПОРТИВНИЙ КЛУБ “АРТА”
 20. Овдійчук Оксана Олександрівна – адвокат Адвокатського об’єднання “Справедливість”, у 2015 році  невдало невдало балотувалась до Рівненської міськради від партії “Сила людей” 

Нагадаємо, що в грудні Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Денис Башлик на виконання доручення Кабінету Міністрів України, наказав відсторонити від виконання посадових обов’язків керівників та заступників керівників головних управлінь Держгеокадастру в областях та м. Києві.

“На офіційні пошти Головних управлінь Держгеокадастру в областях надійшло 125 скарг. Окрім наявних випадків невиконання/неналежного виконання посадових обов’язків, було виявлено й правопорушення. Усі необхідні матеріали вже передано на розгляд до правоохоронних органів”, наголосили в Держгеокадастрі.

Перевірка проводилася з метою забезпечення максимальної прозорості та результативності процесу реорганізації Держгеокадастру в частині дотримання вимог законодавства під час розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, реєстрації земельних ділянок та розгляду звернень щодо продовження договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності за період 2018-2019 років.