Новина

Годинники, логотип Рівного та недобудовані квартири задекларував нардеп Олександр Ковальчук

15:51, 09 Червня

зображення новини

Горинь.інфо публікує серію матеріалів, в яких інформує мешканців Рівненщини про задеклароване майно народними депутатами України у 2019 році. В сьогоднішньому матеріалі читайте про депутата Верховної Ради Олександра Ковальчука. Він був обраний по мажоритарному округу № 152 (м. Рівне) від партії-проекту “Слуга народу.

Читайте також:

Мільйони, дорогі годинники та готівка: скандальний нардеп Іванісов подав декларацію

Рівненщину у Верховній раді представляє депутат-мільйонер, який задекларував 158 квартир

Бізнес та статки дружини: нардеп Дмитро Соломчук подав декларацію

Згідно з електронної декларації, майно та грошові активи вказані родини Квальчука– його та Рижої Лідії Іванівни, котра вказана в графі, «особи, які спільно проживають, але не перебувають у шлюбі».

Нардеп задекларував заробітну плату депутата у розмірі 160 172 гривень.  Також він зазначив кошти які отримав від партії «Слуга народу», які означив як «Матеріальне благо з оплати витрат на участь у навчанні» у розмірі 17 512 гривень. Олександр Ковальчук зазначає дохід у розмірі 150 000 гривень від відчуження цінних паперів та корпоративних прав. Серед доходів рівненський депутат вказує 1 020 гривень бонусів  від АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Окремо вказані доходи Рижої Лідії Іванівни, котра спільно мешкає з нардепом. Вона вказала доходи  у розмірі 12 040 і 22 180 гривень , які означені як соціальні виплати від  Управління праці та соціального захисту населення  та Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради відповідно. Також, Лідія Іванівна отримала проценти у сумі 1 887 гривень  від АТ “Альфа Банк”. Цікавими доходами пані Лідії є кошти отримані від компанії ТОВ “СЕЙЛЗ МАРАФОН” у розмірі 4 825 і 1 043 гривень.  У першому випадку сума вказана як додаткове благо, а в другому як вартість отриманих призів.

Нардеп декларує кошти розміщені на банківських рахунках: у АТ “Укрексім Банк” філія в м. Рівному він має 37 2026 гривень, у АТ КБ “ПРИВАТБАНК”  має три рахунки на яких розміщено відповідно – 2 долари; 16 443 гривень, та 1 євро. Рижа Лідія Іванівна тримає на рахунку в АТ “Альфа Банк” 20 000 гривень.

Не цурається Олександр Ковальчук і готівки. Звісно в нього задекларовані суми далеко не такі великі, як в чемпіонів Верховної Ради. Отже, він вказує готівку у сумах  – 170 000 доларів; 25 000 євро; 300 000 гривень.  Має готівкові кошти і Лідія Рижа – це 12 000 доларів та 50 000 гривень.

Варто зазначити, що нардеп має і боргові зобов’язання перед АТ КБ ‘ПриватБанк’ у розмірі – 155 455 гривень.

Олександр Ковальчук вказує і так звані «не матеріальні активи», а саме торгові марки та комерційні найменування. Йому належать – біома; CCI Creative Capital Investments; Гармонія; Південний сучасний житловий масив; і навіть Логотип міста Рівне.

Що ж до об’єктів нерухомості, то тут все нардепа відносно скромно – квартира у Рівному площею 64,8 м.кв.; 25%  володіння квартирою у Новград-Волинському  Житомирської області площею у 60,4 м.кв.; 25%  володіння квартирою у Вараші Рівненської області площею у 68,1 м.кв.;  орендує  офіс у Рівному площею в 15,3 м.кв.

Має Олександр Ковальчук і об’єкти незавершеного будівництва, зокрема дві квартири у Рівному площею у 43,9 м.кв. та 76,2 м.кв. та одне не житлове приміщення, також у Рівному площею – 966,4 м.кв.

У власності Народного депутата є одне авто – Audi Q7 вартістю в 499 000 гривень. Ще одне авто належить Людмилі Рижій – це Mercedes-Benz Vito 115 CDI.

Задекларував Олександр Ковальчук і два дорогих годинники марок  –  Breitling і Rolex.

Ми продовжимо публікувати декларації інших народних депутатів України. Читайте Горинь.інфо

Фото “Рівне вечірнє”