Новина

Депутати Рівнеради не підтримали анулювання паспортів скандального будівництва

17:08, 24 Вересня

зображення новини

Сьогодні на позачерговому засіданні сесії Рівненської міської ради лише 19 депутатів підтримали анулювання паспортів прив’язки для торгових павільйонів на вулиці Київській, 69 (навпроти супермаркету “Сільпо”).

На початку засідання депутат Святослав Клічук доповів про ситуацію, що склалася довкола скандального облаштування торгового ряду біля “Сільпо”. З його слів, зазвичай міська влада не може виділити клаптики землі, які люди просять для ведення свого господарства, зате дехто умудряється отримати дозволи на те, щоб втиснути якусь будівлю навіть там, де це, здавалося, неможливим. Така ситуація склалася з будівництвом майданчиків під МАФи фактично у сквері біля супермаркету. Тому пропонував депутатам проголосувати за проект рішення, в якому передбачене скасування виданих паспортів прив’язки.

Нагадаємо, підприємець, що будує кіоски не має документів на оренду міської землі, однак має паспорти прив’язки, видані в січні цього року міським управлінням архітектури за підписом одного з заступників начальника. Наразі чиновник уже звільнився з управління.

У сквері на вул. Київській, 69 уже розчистили майданчик під МАФи, залили фундаменти та встановили металеві каркаси під майбутні споруди.

Читайте більше про цю ситуацію в нашому матеріалі «Тут має бути сквер» – громада проти МАФії