Новина

Звільнено начальника департаменту будівництва Рівненської ОДА

11:03, 21 Вересня

зображення новини

З власних джерел, сайту Горинь.інфо стало відомо, що вчора голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль звільнив начальника Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської ОДА Ярослава Мазярчука.

Ярослав Мазярчук був призначений на посаду 15 квітня 2016 року. Народився він в Острозі 14 березня 1960 року. Вищу освіту здобув в Українському інституті інженерів водного господарства, де здобув фах інженера-будівельника. До призначення працював на посаді начальника управління капітального будівництва департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації.

На своїй посаді Ярослав Мазярчук став відомим завдяки скандальним тендерам на будівництва. Зокрема, журналісти рівненського агенства розслідувань “4 влада”, писали про те, як тендери виграють “обрані” фірми. А громадська організація “Рівненський центр “Соціальне партнерство” писала про те, як Рівненська ОДА замовила проектування “амбулаторій Президента” у пов’язаних між собою фірм.

Читати розслідування журналістів “4 влади” про будівельні скандали:

Спорткомплекс Муляренка: кому дістануться три мільйони «зверху»

Фірма, наближена до заступника голови Рівненської ОДА, вдруге будує той самий дитсадок

Родинно-депутатський підряд на Рівненщині

Декларацію чиновника перед звільненням, яку Ярослав Мазярчук подав вчора, ви можете переглянути на сайті електронних декларацій.