Новина

Звернення ветеранів російсько-української війни стосовно подій у Березному

17:19, 01 Липня

зображення новини

Координаційна рада з питань ветеранів Рівненщини оприлюднила заяву, стосовно нещодавніх подій у місті Березне.

23 червня в місті Березне Рівненської області відбулись події, які сколихнули ситуацію не лише в нашому краї, але й по всій Україні. Народні депутати Сергій Литвиненко та Ілля Кива привезли до Березного групи “тітушок” з інших областей. Крім того, до “масовки” залучили працівників Зірненського спиртзаводу, директором якого до обрання нардепом був С. Литвиненко. “Тітушки” напали на ветеранів російсько-української війни та працівників поліції, з боку активістів Киви та Литвиненка звучали заклики до повалення конституційного ладу та на підтримку терористичних організацій ЛНР-ДНР. Як то: Росія прідет порядок наведет слава ЛНР Путін вождь. Прозвучала з боку організаторів фраза, що «у нас столько спирта что вас утопим». Такі дії нагадують сценарій, за яким діяли російські спецслужби навесні 2014 року та підпадають під санкції статті 258-3 «Створення терористичної групи чи терористичної організації».
Такими діями на Рівненщині антиукраїнські сили намагаються дестабілізувати ситуацію. До цього залучені народні депутати Сергій Литвиненко та Ілля Ківа, привезені ними “тітушки” та агентура Російської Федерації.
Ситуацію прямо штовхають до державного перевороту. Події в місті Березне стали продовженням цього сценарію. У зв’язку з тим, що антидержавні сили продовжують свою діяльність вимагаємо:
– від керівників органів національної безпеки, оборони та правоохоронців – розслідувати дії народних депутатів;
– закрити приймальні народного депутата Сергія Литвиненка та перевірити їх на наявність антиконституційних пропагандистських матеріалів та незаконних речей;
– відкликати Сергія Литвиненка з Верховної Ради як депутата;
– змінити керівництво ДП “Зірненський спиртзавод”, виявити та покарати тих, хто залучив працівників підприємства до участі в антиукраїнському шабаші.- йдеться у зверненні.

Заяву підписав Голова Координаційної ради ветеранів Сергій Кальмук.

Заяву направлено Президенту України, Прем’єр-міністру, Голові Верховної Ради України, Секретарю РНБО, Голові СБУ, Міністру внутрішніх справ, Міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Голові Рівненської ОДА, Голові Рівненської обласної ради, Народним депутатам України від Рівненщини

Читайте також:

На Рівненщині “з боями” зустріли нардепів, які підтримують особливий статус окупованих територій

Під час сутичок в Березному начальник патрульної поліції отримав контузію