Новина

Жителів Рівненщини запрошують взяти участь у флешмобі “День без автомобіля”

16:03, 20 Вересня

зображення новини

У четвер, 22 вересня у світі відзначають День без автомобіля World Carfree Day 2022. В цей день у багатьох країнах люди відмовляються користуватися власними авто на користь громадського електротранспорту, велосипедів чи ходьби пішки. І, тим самим, роблять внесок у збереження довкілля та власного здоров’я.

За приблизними підрахунками, щороку в акції беруть участь понад 100 мільйонів людей в 50 країнах світу. Україна та Рівненщина – не виняток.

З нагоди Дня без автомобіля Обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх Рівненщини”  за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області організовує флешмоб.

Умови акції:

22 вересня зробити фото, як ви пересуваєтеся велосипедом та до 14.00 год. 23 вересня завантажити його в подію «День без автомобіля у Рівненській області», створену на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у Facebook, з хештегом #MobilityWeek. Обов’язково вказати прізвище, ім’я та населений пункт.

Всі учасники отримають сертифікати, а 15 з тих, кого обере система випадкового вибору Random, – ще й сувеніри від організаторів.

Детальніше про акцію «День без автомобіля у Рівненській області» читайте за посиланням.

Про це повідомила Рівненська обласна рада.