Новина

Жителів Рівненщини запрошують долучитися до акції «Подаруй дитині книгу»

12:30, 26 Травня

зображення новини

«Подаруй дитині книгу» – це акція зі збору літератури для дітей Херсонщини. ЇЇ ініціював «Благодійний фонд Україна. Об’єднані в різноманітності». На Рівненщині благодійний проєкт активно підтримує подружжя видавців із Херсона – Михайла та Вікторії Новицьких, які переїхали до Рівного виграли грант та відкрили тут власну книгарню під назвою “Затишна книгарня”.

“Ми збираємо книги до 29 травня. Це можуть бути як нові, так і вживані, але у гарному стані, дитячі книжечки. Вони будуть передані маленьким українцям у населені пункти Херсонщини. У більшості з яких немає світла”, – розповів власник книгарні Михайло Новицький.

До акції вже долучаються жителі області, які приносять куплені або використані книги. Далі «Затишна книгарня» передасть фонду літературу для дітей.

А 1 червня, з нагоди Дня захисту дітей, волонтери фонду планують доставити зібрані з усієї України дитячі книги для малечі в села правобережжя Херсонщини, які пережили окупацію.

Знайти «Затишну книгарню» і підтримати юних жителів Херсонщини можна за адресою: м.Рівне, вул. Соборна, 94 (ТЦ «Галерея Прем‘єр»).