Новина
Здолбунівські футболісти представлятимуть Україну на Чемпіонаті Європи
11:32, 31 Серпня

Протягом серпня в Вінниці проходив відбір серед юнаків в національні збірні з флаг-футболу у вікових групах Ю-15 та Ю-17. які представлятимуть Україну на Чемпіонаті Європи в Італії 8-12 вересня.
Серед 30 кращих з усієї України є представники Рівненщині. А саме Здолбунівські “Орли” – Шевчук Роман, гравець Ю-15 та тренер команди захисту Тишкун Тимофій. Про це йдеться на сторінці команди.
Суперниками стануть команди з Австрії, Чехії, Франції, Сербії, Словаччини, Словенії та Італії.
