Новина

Збирають підписи: на Рівненщині просять відновити рух транспорту

13:52, 18 Серпня

зображення новини

У Рівненській ОДА прокоментували заяви перевізників й людей, які обурюються забороною руху громадського транспорту у “червоній зоні“. До них уже надійшло кілька звернень з підписами людей, в яких вони просять відновити рух маршруток. Про це повідомляє Суспільне.

Читайте також: На Рівненщині діятимуть обмеження у “червоних” та “помаранчевих” зонах

У Рівненську ОДА надійшли звернення від ОТГ та сільрад з Рівненського району – люди просять відновити громадський транспорт у “червоній” карантинній зоні.

Є кілька звернень з підписами людей про відновлення громадського транспорту. У спілкуванні з паном Демчуком (президент ГО “Союз перевізників України”– ред.) він каже, що перевізники готові до кардинальних дій – акцій протесту. Деякі представники сільрад кажуть, що люди готові йти перекривати дороги, тому що їм конче потрібна робота громадського транспорту, – прокоментував начальник управління інфраструктури ОДА Федір Мисюра.

Текст звернення від голови Великоомелянської ОТГ Алли Карпюк опублікували на Facebook-сторінці громади. Голова просить виокремити їх ОТГ з “червоної” зони, оскільки там, за її даними захворіло 18 людей і всі одужали. А також – дозволити рух громадського транспорту.

#ВеликоомелянськаОТГЗ метою вирішення проблем доїзду жителів населених пунктів Великоомелянської ОТГ голова Алла…

Опубліковано Великоомелянська Об'єднана Територіальна Громада Понеділок, 17 серпня 2020 р.