Новина

Завтра у 22 населених пунктах Рівненщини не буде світла

17:58, 18 Серпня

зображення новини

Завтра, 19 серпня, з метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

З 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в місті Рівне частково по вулицях: Басівкутська, М.Карнаухова, Чорновола, Залізнична, Боженова, Ботанічна, Зелена, Красильникова, Малорівненська, Біляшівського, М.Чурай, Погоринська, Радивилівська, Біла.

Відключать електропостачання також у селі Біла Криниця, Городок, Обарів, Шпанів Рівненського району; селі Малинськ Березнівського району; селі Верба Дубенського району; місті Дубно по вулицях Морозенка, Вишневського, Сурмичі; місті Дубровиця та селах Ясинець, Лютинськ, Бережниця Дубровицького району; селі Іванчиці Зарічненського району; селі Дермань-2 Здолбунівського району; селі Суськ Костопільського району; смт.Млинів Млинівського району; селах Почапки та Країв Острозького району; у місті Радивилів по вулицях Невського, Шкільній, Стеценка, Маркелова, Героїв, та селі Казмірі Радивилівського району; у селах Масевичі та Глинне Рокитнівського району.