Новина

Завтра у 21 населеному пункті Рівненщини відключать світло

17:56, 17 Серпня

зображення новини

Завтра, 18 серпня, з метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

З 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в місті Рівне частково по вулицях Басівкутській, Боженова, Ботанічній, Зеленій, Красильникова, Малорівненській, Карнаухова, Чорновола, Залізничній, М.Чурай, Біляшівського, Погоринській, Радивилівській, Білій, Поповича, Чернишова, Каховській, Руській.

Також не буде електроенергії у селах Верхівськ, Городок, Обарів та Шпанів Рівненського району; хуторі Хотинь та селі Прислучі Березнівського району; селі Курозвани Гощанського району; у місті Дубно по вулицях Морозенка, Вишневського, Сурмичі та селі Верба Дубенського району; селі Бережниця Дубровицького району; місті Дубровиця та селах Ясинець і Лютинськ Дубровицького району; селі Іванчиці Зарічненського району; селі Суськ Костопільського району; селах Почапки, Милятин та Мощаниця Острозького району; у місті Радивилів по вулицях вул.Невського, Шкільна, Стеценка, Маркелова, Героїв; у селі Дроздинь Рокитнівського району.