Новина

Завтра у 20 населених пунктах Рівненщини не буде електрики

17:59, 19 Серпня

зображення новини

Завтра, 20 серпня, з метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

З 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в місті Рівне частково по вулицях: Басівкутська, М.Карнаухова, Чорновола, Залізнична, Боженова, Ботанічна, Зелена, Красильникова, Малорівненська, Біляшівського, М.Чурай, Погоринська, Радивилівська, Біла, Дубенська, Островького.

Також відключать електроенергію у селах Біла Криниця, Обарів, Городок, Шпанів та Караєвичі Рівненського району; смт.Соснове Березнівського району; селі Русивель Гощанського району; у місті Дубно по вулицях Морозенка, Вишневського, Сурмичі та селі Верба Дубенського району; селах Ясинець та Лютинськ і місті Дубровиця Дубровицького району; селі Іванчиці Зарічненського району; селі Дермань-2 Здолбунівського району; селі Суськ Костопільського району; селах Почапки та Країв Острозького району; селі Казмірі Радивилівського району; селі Глинне Рокитнівського району.