Новина
Забрав алкоголь і погрожував продавчині: дубенчанин отримав понад 7 років ув’язнення
12:23, 22 Липня

У Дубні 27-річного місцевого жителя визнали винним у грабежі та засудили до 7 років і 3 місяців позбавлення волі. Чоловік, який раніше вже мав судимості за майнові злочини, чекатиме на набрання вироком законної сили під вартою.
Про це повідомили в поліції Рівненської області.
Подія сталася 29 березня цього року близько опівночі. Чоловік зайшов до місцевого магазину та попросив відпустити йому алкогольні напої в борг. Отримавши відмову від продавця, зловмисник демонстративно заборав з полиці товар на суму близько 6 тисяч гривень, після чого дістав гранату, почав погрожувати її застосуванням і втік з місця події.
Правоохоронці оперативно затримали нападника. Слідчі повідомили йому про підозру, а суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
Після завершення досудового розслідування та розгляду справи по суті, суд призначив обвинуваченому реальний термін покарання — 7 років та 3 місяці ув’язнення.
Наразі вирок ще не набрав законної сили. Сторона захисту має 30 днів на подачу апеляційної скарги. До остаточного рішення суду засуджений перебуватиме під вартою в СІЗО.
