Новина

За неправдиві декларації на Рівненщині оштрафують 97 осіб

16:26, 18 Червня

зображення новини

Упродовж 5 місяців прокурори забезпечили участь у розгляді судами 124 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, за результатами яких до відповідальності притягнуто 97 осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Серед притягнутих – 37 депутатів сільських, селищних, міських, районних рад, 31 посадова особа юридичних осіб публічного права, 20 службових осіб органів державної кримінально-виконавчої служби, 9 посадових осіб інших органів державної влади та місцевого самоврядуванням.

За порушення вимог фінансового контролю, а також вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів на порушників судами області накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на суму понад 70 000 гривень. За подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, або умисного неподання ними зазначеної декларації розпочато 48 кримінальних проваджень . Направлено до суду з обвинувальним актом 22 кримінальні провадження зазначеної категорії. Для прикладу, прокуратурою області виявлено внесення одним з керівників закладу охорони здоров’я до щорічної декларації недостовірної інформації про майновий стан на суму понад 860 000 гривень. – повідомляють у прес-службі прокуратури Рівненської області.

Крім того, органами прокуратури області внесено 30 подань «Про запобігання корупції», за результатами їх розгляду притягнуто до відповідальності 15 посадових осіб, з них 2 особи звільнено із займаних посад.