Новина

За навчання у школах Рівного дітей не з міста поки не платитимуть

13:30, 01 Листопада

зображення новини

Під час робочої зустріч голова Рівненської районної ради Миколи Сальчука та мер Рівного Володимира Хомка домовилися про відтермінування рішення Рівненської міської ради  у якому йшлося про плату за навчання у Рівному немісцевими. Про це розповіли на сторінці Facebook Міської ради.

Таке рішення депутати прийняли на останній сесії, й воно мало вступити  в дію з 1-го січня 2020-го року. Детальніше про ситуацію читайте тут.

У повідомленні йдеться, що керівництво Рівненського району та Рівного зійшлися на такому механізмі взаємовідносин, який був би прозорим, двостороннім та не порушував би інтереси пересічних громадян, мешканців району та міста Рівного.

З огляду на це, сторони висловили доцільність відтермінувати дію рішення Рівненської міської ради №6750 від 24.10.2019 року «Про взаємовідносини з об’єднаними територіальними громадами та іншими органами місцевого самоврядування у сфері надання послуг» для врегулювання відносин між селами та об’єднаними територіальними громадами навколо обласного центру. Сторони зауважили, що в будь якому випадку, після переходу до наступного етапу децентралізації, відносин між громадами потрібно буде приводити до взаємовигоди, прозорості та спільної перспективи.
Керівництво міста та району зійшлися на спільній позиції, що об’єднавши зусилля та ресурси, можна буде забезпечити якісні та позитивні умови проживання громадян на території міста та сусідніх населених пунктів.