Новина
З перемоги рівненської команди стартував баскетбольний сезон
13:29, 26 Вересня

25 вересня жіноча команда БК “Рівне” здобула стартову перемогу у новому сезоні Суперліги. Рівнянки обіграли “Динамо-НПУ” з рахунком 71:54. Це був перший матч в рамках нового чемпіонату 2021-2022.
Сьогодні, 26 вересня, відбудеться матч-відповідь у Спорткомплексі ДЮСШ-4. Початок о 14:00. Зазначимо, що у цьому сезоні Суперліги гратиме вісім команд.
Придбати квиток можна за посиланням.
Фото – Рома Цупрук
