Новина

З перемоги рівненської команди стартував баскетбольний сезон

13:29, 26 Вересня

зображення новини

25 вересня жіноча команда БК “Рівне” здобула стартову перемогу у новому сезоні Суперліги. Рівнянки  обіграли “Динамо-НПУ” з рахунком 71:54. Це був перший матч в рамках нового чемпіонату 2021-2022.

Сьогодні, 26 вересня, відбудеться матч-відповідь у Спорткомплексі ДЮСШ-4.   Початок о 14:00. Зазначимо, що у цьому сезоні Суперліги гратиме вісім команд.

Придбати квиток можна за посиланням.

Фото – Рома Цупрук