Новина

єМалятко на Рівненщині: 200 заяв і 1000 послуг

17:24, 21 Червня

зображення новини

Батьки новонароджених дітей Рівненщини продовжують випробовувати усі переваги інноваційного сервісу єМалятко. Станом на 19 червня оброблено 200 заяв та надано 1000 послуг.

За останній місяць охочих скористатися комплексною послугою єМалятко у Рівному значно побільшало. Нагадуємо, що сервіс доступний у Центрі надання адміністративних послуг у м.Рівне та Рівненському міськрайонному відділі ДРАЦС.

«Запровадження комплексної послуги єМалятко дозволяє батькам звільнитися від зайвої паперовою тяганини і надає можливість насолоджуватися материнством та батьківством. Адже перші дні від народження дитини особливо цінні, якщо проводиш їх поруч з близькими, а не в чергах. Наразі тривають підготовчі процеси, щоб доступ до послуги отримали жителі усіх районних центрів області через територіальні відділи державної реєстрації актів цивільного стану», – зазначає Оксана Сальчук заступник начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Львів).

Зазначимо, що комплексна послуга єМалятко є добровільною та безкоштовною. Виключенням є реєстрація місця проживання дитини, адміністративний збір за яку складає 13,6 грн.

Пам’ятайте! Необхідними документами для отримання послуги є лише паспорти та реєстраційні номери облікових карток платників податків батьків (за наявності) та медична довідка від пологового будинку.