Новина

Які ціни на дрова у Рівненській області для населення та соціальної сфери

18:00, 27 Липня

зображення новини

Сьогодні, 27 липня, на засіданні координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради озвучив інформацію про відпускні ціни на дрова для непромислового виробництва по підприємствах обласного лісового господарства заступник начальника Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Шинкарьов.

Так для населення станом на 1 липня мінімальна відпускна ціна 570 грн, а максимальна – 910 грн. Для соціальної сфери ціни коливаються від 720 грн до 1124 грн.

Повний перелік цін – в прикріпленому файлі.

Серед іншого, голова обласної ради Сергій Кондрачук дав доручення працівникам виконавчого апарату обласної ради підготувати листи до Державного агентства лісових ресурсів України з кількох необхідних ініціатив:

– про організацію спонсорської допомоги родинам загиблих учасників російсько-української війни у забезпеченні їх дровами в цьому опалювальному сезоні;

– про організацію такої ж допомоги родинам тих, хто сьогодні відвойовує українські території та захищає наш спокій в лавах ЗСУ;

– про забезпечення дровами об’єктів соціальної сфери, а це школи, дитсадки, інтернати тощо. Передовсім, через ситуацію, яка склалася із НАК «Навтогаз України».

Про це повідомила Рівненська обласна рада.