Новина

Як вершниці Рівненщини перемогли на конях української породи

15:19, 20 Червня

зображення новини

Днями в столиці відбулися Всеукраїнські кінно-спортивні змагання.

Серед 150 спортивних пар – рівнянки здобули дві золоті, одну срібну та одну бронзову нагороди. Варто зазначити, що вершниці Рівненщини чи не єдині, хто змагався на конях української породи.

Як повідомляють в ОДА, рівненська команда складалась з вихованок КСК “Патріот“:

  • Олександра Онищук – здобула золото у конкурі на висоті 120 см.
  • Іванна Царук – 13-річна спортсменка у різні етапи виборола золото, а потім і срібло на висоті 90 см.
  • Олександра Левшук в перший тиждень змагань взяла бронзу на висота 100 сантиметрів.
  • Христина Купецька– вперше виступала на маршрутах більшої висоти і в останній день змагань майже виповнила норматив кандидата в майстри спорту України.
  • Анастасія Благодир пройшла свої маршрути чисто, без повалів і опинилась в  десятці кращих серед трьох десятків конкурентів.

Приємно, що наші юні рівнянки склали гідну конкуренцію на змаганнях, хоч наша область порівняно з іншими має не тривалу кінно-спортивну історію. Сьогодні вперше зустрівся із спортсментами та мав змогу поспілкуватися з ними. Впевнений, що це не остання наша зустріч. Бажаю нових висот і досягнень, – зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Як відзначила керівниця новострвореної обласної Федерації кінного спорту Юлія Шигорева, їхня організація працюватиме над популяризацією цього виду спорту на Рівненщині і розвитком кінного туризму.

Продовжуємо розвиватись далі, хоча команда нашої області молода, але ми створюємо гарну конкуренцію більш відомим клубам. Дівчата дають відсіч досвідченішим спортсменам і я бачу їх запал перемагати, – прокоментував тренер рівнянок Денис Косик.