Новина

Як рівнянам замовити довідку про несудимість не виходячи з дому?

16:05, 10 Вересня

зображення новини

Довідка про несудимість потрібна для оформлення на роботу, оформлення візи для виїзду за кордон, для участі у тендері, здійснення усиновлення, встановлення опіки, оформлення громадянства, оформлення або поновлення документів тощо. Проте, для кандидатів в депутати на цьогорічних виборах  також буде потрібна довідка про несудимість.

Саме тому сервісні центри МВС Рівненщини інформують, що для замовлення довідки про несудимість онлайн необхідно:

  • зареєструватися через кваліфікований електронний підпис фізичної особи (КЕП) або Bank ID;
  • заповнити електронну форму, вказавши ТСЦ МВС, в якому зручно забрати готовий документ;
  • отримати повідомлення про готовність або перевірити статус готовності довідки онлайн;
  • забрати довідку в обраному сервісному центрі МВС, показавши документ, що посвідчує особу.

У полі «Спосіб отримання довідки» оберіть у якому вигляді бажано отримати довідку:

  • електронний варіант – довідка надійде на вказану у формі заповнення електронну адресу;
  • паперовий варіант – довідку можна забрати у бажаному сервісному центрі МВС.

При замовленні довідки онлайн збережіть її номер. Це дозволить Вам самостійно перевіряти статус її готовності. Онлайн можна замовити  довідку лише за допомогою персонального комп’ютера, де встановлено ОС Windows. А також через Bank ID отримати документ можна тільки в паперовому варіанті, через КЕП – в електронному і паперовому.

Існує й інший спосіб замовити довідку. Для цього варто особисто завітати у зручний для вас сервісний центр МВС та  подати запит, показавши посадовій особі сервісного центру МВС документ, що посвідчує особу.

Однак, варто пам’ятати, що в умовах карантину, для забезпечення своєчасного і повного проведення профілактичних і протиепідемічних заходів послуги сервісні центри МВС надаються лише за попереднім записом:

  • через функціонал «Запис в електронну чергу» на сайтах ГСЦ МВС та регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області до ТСЦ МВС №5641 (місто Рівне), ТСЦ МВС № 5642 (місто Дубно), ТСЦ МВС № 5643 (місто Сарни);
  • за телефоном регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області (0362) 67-02-07 до ТСЦ МВС № 5644 (смт Володимирець).

Довідка про несудимість у сервісних центрах МВС безкоштовна й відповідно до чинного законодавства максимальний термін видачі довідки щодо несудимості – 30 календарних днів з дня надходження запиту.

З початку року сервісні центри МВС в Рівненській області уже видали 5819 довідок про несудимість.