Новина

Як Острог відзначатиме свій статус молодіжної столиці

15:28, 13 Вересня

зображення новини

Культурні та мистецькі події, освітні та бізнес тренінги, спортивні та туристичні квести. Саме таку насичену програму невдовзі презентують для учасників заходу «Острог молодіжна столиця – 2022». Нещодавно місто перемогло у Всеукраїнському конкурсі та отримало цей статус.

У планах – запустити школу проектного менеджменту, реалізувати бізнес-інкубатор, впровадити серію молодіжних тренінгів. А також організувати понад сотню спортивних, освітніх, туристичних, екологічних та культурних заходів. Родзинкою стане стажування молоді у Острозькій міській раді. ⠀

«4 роки ми подавались на конкурс «Молодіжна столиця України». Кожна наступна наша проєктна заявка була все потужнішою. Ми не опускали рук, а навпаки, змінюватись та вдосконалювались. І ось цьогоріч, нам все таки вдалось здобути право представляти місто на Всеукраїнському рівні. 2022 рік вперше буде для Острога таким насиченим на заходи різного спрямування», – розповідає начальниця відділу проектної та інвестиційної діяльності Ольга Стецюк. ⠀

Головна мета – до кінця 2021 року розробили повний комплекс заходів та продумати усе до деталей. ⠀

Наразі організатори працюватимуть над комунікаційною стратегією, розробкою логотипу та спеціального сайту. Будуть також залучати партнерів та шукати додаткові кошти на проведення власних заходів. ⠀

«Ми завершуємо написання стратегії розвитку міста до 2027 року. Зараз працюватимемо над детальним планом заходів, після чого презентуємо наші напрацювання. Щиро дякуємо за повноцінну підтримку від обласної влади. Переконаний, «Острог – молодіжна столиця 2022» пролунає на всю Україну», – зазначив міський голова Острога Юрій Ягодка.