Новина

Як на Рівненщині готуються до вакцинації проти COVID-19

16:55, 21 Січня

зображення новини

Як відомо, вже з березня 2021 року в Україні розпочнеться вакцинація проти коронавірусної хвороби. Наразі закладами охорони здоров’я та профільним управлінням вживаються усі необхідні для цього заходи підготовки. Про це повідомляють на сайті Рівненської ОДА.

“Вже у березні в Україні розпочнеться перший етап вакцинації. Тому вже найближчим часом в області очікуємо централізованих поставок з МОЗ. Будуть створені мобільні бригади, які проводитимуть щеплення. На рівні МОЗу йдуть переговори із Національною службою здоров’я України щодо оплати медикам за кожне щеплення, як додаткова фінансова мотивація для бригади”, – поінформував начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник.

Як розповідає Олег Вівсянник, на Рівненщині забезпечені усі необхідні умови для застосування вакцин, підготовлені відповідні фахівці, а працівникам лікувально-профілактичних закладів роздані чіткі протоколи щодо етапності надання медичної допомоги під час проведення вакцинації населення.

Важливо, що вакцинація від Covid-19 відбуватиметься поступово у декілька етапів, починаючи з 1 березня 2021 року. В першу чергу буде вакциновано лікарів, військових, людей похилого віку.