Новина

“Взяв гроші, а будинок не збудував”: в Рівному люди пікетують забудовника

14:11, 08 Листопада

зображення новини

Сьогодні рівняни провели акцію протесту під стінами головного офісу забудовника DBN.  Люди були готові на радикальні дії. І навіть принесли шини. За їх словами, обіцяне вже кілька років житло ніяк не добудують. Втім, цього разу обійшлося без паління шин.

Будівництво зупинилося і невідомо коли його завершать. Два роки людей годують обіцянками продовження будівництва.

«Всі будівництва заморозили. Окремі будівлі мають шість поверхів, деякі взагалі не розпочаті. На даний час забудовник закрив всі офіси, майже всі центри продажу. І на Набережному Кварталі, і на Луцькому кільці познімали свої плакати. Згорнули свою діяльність, відтягують час, типу передають комусь. Хоча була зустріч зі Смарт Груп, компанією, яка була готова один об’єкт забрати, і то, вони щось не могли ніяк його там поділити і в загальному таким чином нас вже два роки таким “кормлять”, – розповів один учасників акції.

Люди зверталися за допомогою до міського голови Рівного Володимира Хомка та до Рівненської ОДА. Втім, ніякої допомоги люди від міського голови не отримали, тому в руках тримали плакати не лише проти забудовника, але і проти мера. Він, за словами протестуючих, не проконтролював будівництво, хоч міська влада і надавала всі дозволи забудовникам.

«Ми організували акцію проти бездіяльності влади, бо у всіх чотирьох об’єктів один інвестор, який вивів кошти з даних будов, і зараз успішно вкладає їх іншому забудовнику. Нас вже 200 людей фактично «кинутих». 130 людей по ЖК «Шоколад», та, наявною в нас на даний час інформацією, шоста і сьома секція ЖК «ЕRSTE Haus» і по ЖК «Флагман», це чоловік 70-80. Точні цифри назвати не можу, скільки людей «кинуто», можливо й більше», – розповідає власник однієї з куплених квартир Олег.

За словами чоловіка, у ЖК «ЕRSTE Haus» взагалі не розпочали будівництво, а продали вже 30 чи то 40 квартир. У сьомій секції є лише шість поверхів. У ЖК «Флагман» стоїть основа тільки першої секції, а саме будівництво не розпочали. А в ЖК «ЕRSTE Haus» – на стадії п’ятого поверху з одинадцяти.

До людей вийшов власник фірми Олексій Лисюк, проте ніякої конкретики у своїй промові він не провів. Лише пообіцяв працювати над вирішенням ситуації. На запитання про конкретні кроки чи терміни вирішення проблеми, він відповісти не зміг.

Тож учасники акції написали колективну заяву про шахрайські дії. Вручили її місцевому дільничому, який разом з іншими працівниками поліції був присутній на акції.

Після цього учасники акції рушили пікетувати міського голову.