Новина

Вже відомо коли дорожчає проїзд з Рівного до Квасилова

17:59, 12 Січня

зображення новини

Вже з четверга, 14 січня, проїзд з Рівного до Квасилова здорожчає з 8-ми до 9 гривень. Про це розповів президент “Союзу перевізників України” Валентин Демчук. Підтвердили це й в адміністрації. Повідомляє Суспільне.

“Перше питання – це підняття заробітної плати на 20% з 1-го числа, тобто збільшення податкового навантаження на перевізників. Друге питання – це карантин, це обмеження кількості пасажирів по сидячих місцях. Година пік пропала і стоячих ніхто не возить. Пасажиропотік, зрозуміло, що зменшиться. Оце основні чинники, які ведуть до підняття тарифів”, – зазначає президент ГО “Союз перевізників” Валентин Демчук.

Демчук додає, що вартість проїзду не піднімали з 2018 року. Маршрутки їздили за нижчою ціною,  хоча у договорі з перевізниками ще два роки тому була вказана гранична вартість “1 гривня за кілометр”. 

Також зі слів представника перевізників, утриматись від підняття тарифу можна було б, якби міська влада компенсувала частину цих витрат. Однак поки це не обговорювалось.

Інформацію про здорожчання проїзду до Квасилова підтвердив начальник обласного управління інфраструктури Федір Мисюра. Він каже, що це результат перемовин із перевізниками, які пройшли 11 січня.