Новина

Вже відомі результати жеребкування ігор чемпіонату Рівненського району

17:49, 28 Квітня

зображення новини

Рівненська районна федерація футболу на своїй сторінці у Facebook повідомила про результати жеребкування календаря ігор чемпіонату Рівненського району сезону 2021 року серед команд вищої ліги.

Матчі 1 туру змагань відбудуться 16 травня. Учасники змагань: «Інтеркарс» (Бармаки) та «ГолДар» (Голишів), ХФК «Надія» (Бармаки) та «Горинь» (Кустин), «РОКО» (Городок) та «Вікторія» (Кустин), «Оріон» (Грабів) та «Славія» (Велика Омеляна),  «Продторгобладнання» (Забороль) та «Єдність» (Квасилів).

Матчі 2 туру змагань відбудуться 23 травня. Учасники змагань: «Єдність» (Квасилів) та «Інтеркарс» (Бармаки), «ГолДар» (Голишів) та ХФК «Надія» (Бармаки), «Горинь» (Кустин) та «РОКО» (Городок), «Вікторія» (Кустин) та «Оріон» (Грабів), «Славія» (Велика Омеляна) та «Продторгобладнання» (Забороль).

Матчі 3 туру змагань відбудуться 30 травня. Учасники змагань: ХФК «Надія» (Бармаки) та «Інтеркарс» (Бармаки), «РОКО» (Городок) та «ГолДар» (Голишів), «Оріон» (Грабів) та «Горинь» (Кустин), «Продторгобладнання» (Забороль) та «Вікторія» (Кустин), «Славія» (Велика Омеляна) та «Єдність» (Квасилів).

Матчі 4 туру змагань відбудуться 06 червня. Учасники змагань: «Єдність» (Квасилів) та ХФК «Надія» (Бармаки), «Інтеркарс» (Бармаки) та «РОКО» (Городок), «ГолДар» (Голишів) та «Оріон» (Грабів), «Горинь» (Кустин) та «Продторгобладнання» (Забороль), «Вікторія» (Кустин) та «Славія» (Велика Омеляна).

Матчі 5 туру змагань відбудуться 13 червня. Учасники змагань: «РОКО» (Городок) та ХФК «Надія» (Бармаки), «Оріон» (Грабів) та «Інтеркарс» (Бармаки), «Продторгобладнання» (Забороль) та «ГолДар» (Голишів), «Славія» (Велика Омеляна) та «Горинь» (Кустин), «Вікторія» (Кустин) та «Єдність» (Квасилів).

Матчі 6 туру змагань відбудуться 20 червня. Учасники змагань: «Єдність» (Квасилів) та «РОКО» (Городок), ХФК «Надія» (Бармаки) та «Оріон» (Грабів), «Інтеркарс» (Бармаки) та «Продторгобладнання» (Забороль), «ГолДар» (Голишів) та «Славія» (Велика Омеляна), «Горинь» (Кустин) та «Вікторія» (Кустин).

Матчі 7 туру змагань відбудуться 27 червня. Учасники змагань: «Оріон» (Грабів) та «РОКО» (Городок), «Продторгобладнання» (Забороль) та ХФК «Надія» (Бармаки), «Славія» (Велика Омеляна) та «Інтеркарс» (Бармаки), «Вікторія» (Кустин) та «ГолДар» (Голишів), «Горинь» (Кустин) та «Єдність» (Квасилів).

Матчі 8 туру змагань відбудуться 04 липня. Учасники змагань: «Єдність» (Квасилів) та «Оріон» (Грабів), «РОКО» (Городок) та «Продторгобладнання» (Забороль), ХФК «Надія» (Бармаки) та «Славія» (Велика Омеляна), «Інтеркарс» (Бармаки) та «Вікторія» (Кустин), «ГолДар» (Голишів) та «Горинь» (Кустин).

Матчі 9 туру змагань відбудуться 11 липня. Учасники змагань: «Продторгобладнання» (Забороль) та «Оріон» (Грабів), «Славія» (Велика Омеляна) та «РОКО» (Городок), «Вікторія» (Кустин) та ХФК «Надія» (Бармаки), «Горинь» (Кустин) та «Інтеркарс» (Бармаки), «ГолДар» (Голишів) та «Єдність» (Квасилів).