Новина

Визначили переможців обласного конкурсу «Олімпійський день-2020»

15:21, 23 Червня

зображення новини

На Рівненщині з ініціативи Міжнародного олімпійського комітету проведи спортивно-масовий захід «Олімпійський день». Його організацію та проведення здійснює Відділення НОК України в Рівненській області за участю комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Зокрема, в районах, містах та об’єднаних територіальних громадах, на спортивних стартах збирались аматори спорту, починаючи з найменших – дошкільнят, до активної молоді, професійних спортсменів, ветеранів та людей з обмеженими можливостями.
Цього року на Рівненщині такий захід проходив у новому форматі – всі охочі з 1 по 19 червня 2020 року брали участь у заочному конкурсі «Олімпійський день-2020».
За його умовами, учасники знімали відео або робили фото з виконанням вправи зі свого улюбленого виду спорту або спортивних рухів в кадрі й символічно передавали предмет, який відображає вид діяльності учасника, а разом з цим – естафету наступному учаснику.

 

Перемогу здобував той учасник, що отримає найбільше вподобань на своїй сторінці у Фейсбук з обов’язковими хештегами: #olympicday#olympicday2020ua#olympicday2020Rivneregion.
Варто зазначити активність краян, які в умовах карантину брали участь в «Олімпійському дні-2020». Адже до заходу долучилось майже 4000 онлайн вболівальників.
Отже, за найбільшою кількістю вподобань, визначилась трійка переможців:
1 місце – Тетяна Євтошук-Остапчук;
2 місце – Дмитро Остапчук;
3 місце – Олег Левенець.