Новина

Вихованці туристичних гуртків перемогли на Фестивалі водного туризму на Рівненщині

11:07, 21 Вересня

зображення новини

16-18 вересня, біля с. Олександрія відбувся фестиваль водного туризму , який зібрав понад 100 учасників з Рівненщини. Гуртківці з Географічного краєзнавства та Пішохідного туризму здобули нагороди у змаганнях на дистанції із “сап-дошкою” та у змаганнях зі спортивного орієнтування.

Про це повідомляє Рівненський обласний центр національно-патріотичного виховання туризму, краєзнавства учнівської молоді та вітає керівників туристичних гуртків – Вікторію Гнатюк та Миколу Михалюка.

«Фестиваль водного туризму» покликаний зацікавити молодь до занять водним та пішохідним туризмом.Його організатори – громадська організація «Фонд молодіжних ініціатив «Крила» довго вагалися чи доречно у час війни проводити щорічні активні заходи на природі для молоді. Але наполегливі дзвінки прихильників занять на воді дали впевненість і змагання розпочали.

Отож, цьогоріч у «Фестивалі водного туризму» участь брали туристичні гуртки з м.Рівне, м. Вараш, м. Костопіль, Острозької ТГ,  Здолбунівської ТГ, Корецької ТГ та гості з Луцька.

Змагання відбувалися у 2-х водних дисциплінах: “Слалом” на катамарані та байдарці та SUP- дошці.Змагання відбувалися у 2-х водних дисциплінах: “Слалом” на катамарані та байдарці та SUP- дошці.

Крім того були інші туристичні та розвиваючі активітети: спортивне орієнтування, стрільба з пневматичної рушниці та пістолета, заняття з надання першої медичної допомоги.

Цей фестиваль був дев’ятим. Наступний буде ювілейним – 10 – тим.

Вітаємо переможців Рівненського обласного центру національно-патріотичного виховання туризму, краєзнавства учнівської молоді.