Новина

Вшановуємо пам’ять рівнянина, який віддав життя за Україну

15:31, 24 Квітня

зображення новини

Сьогодні, 24 квітня, шість років тому не стало військовослужбовця, учасника російсько-української війни, старшого лейтенанта, заступника командира роти з озброєння В’ячеслава Володимировича Мірошника. Смерть настала у військовому шпиталі внаслідок контузії та поранень, отриманих на фронті.

Мірошник В’ячеслав народився 1971 році. Жив у Рівному, навчався в ЗОШ №15, закінчив Національний університет водного господарства та природокористування.  Працював приватним підприємцем, був одружений, батько 4 дітей.

До лав Збройних сил України пішов добровільно у вересні 2014  року, служив старшим лейтенантом, заступником командира роти з озброєння, із собою у військову частину забрав власний мікроавтобус, яким солдати вивозили поранених. Був під Дебальцевим, отримав поранення, важку контузію  і помер 24 квітня 2015 р. у військовому шпиталі в Рівному. Похований у Рівному на Алеї Слави кладовища «Нове».

Указом Президента України №9/2016 від 16 січня  2016 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі»

В. Мірошник нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня» (посмертно).

Відзнака УПЦ КП — медаль «За жертовність і любов до України» (посмертно)

Згідно рішення Рівненської міської ради № 5756 від 17 вересня 2015 р. Мірошнику В’ячеславу Володимировичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Рівне».

За матеріалами Революція гідності. Війна. Рівненщина