Новина

«Вражай та Надихай»: на Рівненщині відбудеться унікальна мистецька подія

16:30, 08 Жовтня

зображення новини

У п’ятницю, 11 жовтня, рівнян та мешканців області запрошують у Вараш на творчий вечір «ВРАЖАЙ ТА НАДИХАЙ». Унікальна подія відбудеться за участі вихованців «Центру реабілітації м.Вараш», акторів аматорських гуртків та відомих жителів міста

«Центр реабілітації м. Вараш» виховує 111 діток та підлітків з інвалідністю, які вміють радіти життю, веселитися, фантазувати та творити.

Захід проходитиме у Палаці Культури ім. Лесі Українки (Майдан Незалежності, 6, місто Вараш). Вхід вільний! Початок о 17:30.

У програмі заходу заплановано показ соціального відеороликапро рівні можливості в мистецтві.

Найбільш очікуваним є театральна вистава від особливих акторів центру та відомих публічних осіб міста. Окрім того для гостей представлять портретну фотовиставку та виставку художніх виробів.

Не пропустіть 11 жовтня неймовірну подію Вражай та надихай. Мистецький вечір Центру реабілітації м.Вараш. Вхід вільний, 17:30 в Палац Культури Лесі Українки.📌 https://vrazhaitanadychai.tilda.wsПроект реалізовується за підтримки Український культурний фонд, у партнерстві з Будівельна компанія "Алатир-Інвест", Агенція сталого розвитку міста, ВП "Рівненська АЕС".#ЗаПідтримкиУКФ #Вараш #ВражайТаНадихай

Опубліковано Вражай та Надихай Вівторок, 8 жовтня 2019 р.

 

Проєкт «Вражай та Надихай» у місті Вараш відбувається за підтримки Українського Культурного Фонду.

Програма фонду «Інклюзивне мистецтво» спрямована на розвиток потенціалу митців з інвалідністю, активне залучення людей з інвалідністю до культурно-мистецького життя в країні та промоцію інклюзивного мистецтва в українському суспільстві.