Новина

Воїни та волонтери Рівненщини взяли участь у Марші Захисників (ФОТО,ВІДЕО)

18:10, 24 Серпня

зображення новини

Сьогодні, 24 серпня, у Києві відбулась урочиста хода “Марш Захисників України 2020”.

Щоб взяти у ньому участь, до Києва з Рівненщини поїхали захисники, ветерани, волонтери громадських організацій, чимало активістів політичної організації ЄС Рівненщини, рідні бійців та просто небайдужі. – За рік, що пройшов, у нас забрали майже все. Проросійські партії відкрито марширують містами, з усіх каналів віщають ватні пропагандисти, а карні справи на ветеранів відкриваються кожного тижня. Але ніхто не зможе забрати в нас один одного.- прокоментували організатори маршу на сторінці заходу у мережі Facebook. Минулого року учасники акції пройшли маршем від столичного парку Шевченка до Майдану Незалежності та Європейської площі.

Хода тривала близько чотирьох годин і стала наймасовішим «народним» святкуванням Дня Незалежності України у 2020 році. У фіналі  учасники виконали гімн та провели віче на головній площі столиці.

У марші взяло участь кілька десятків тисяч людей. У ході брав участь і п’ятий президент України Петро Порошенко.

https://www.facebook.com/palpatinz/videos/3370231806330652

https://www.facebook.com/RomaniukAnastasiia/videos/3205621039519468/