Новина

Волонтерський табір “Будуємо Україну Разом” відбудеться у Гощі

13:36, 05 Вересня

зображення новини

З 11 по 17 вересня у Гощі відбудеться волонтерський табір від Будуємо Україну Разом (БУР) в рамках програми “Мріємо та діємо”. Волонтери планують облаштувати дерев’яну альтанку поблизу молодіжного центру та запрошують бажаючих допомогти.

БУР табір — це волонтерський будівничий табір в невеликих містах чи селах України, який залучає молодь до волонтерства. Цього разу семиденний табір проходитиме в смт Гоща.

Для участі потрібно заповнити анкету.

Участь волонтерів можлива з 14 років (до 18 потрібно згоду батьків).

Організатори забезпечують харчування для зареєстрованих учасників. Табори будуть проходити згідно профілактичних та карантинних рекомендацій МОЗ.

Будуємо Україну Разом — волонтерський рух української молоді. З 2014 БУР бере відповідальність за зміни в країні. Мандрує між громадами, підсилює місцеву молодь, допомагає створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для потребуючих сімей.
Тому БУР – про будівництво, але не лише будинків, а чогось набагато більшого.

Волонтерські табори БУР організовані за підтримки програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з “Будуємо Україну Разом” (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

“Мріємо та діємо” – це 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни.