Новина

Волонтера з Рівного Михайла Супруна знайшли вбитим

09:35, 04 Квітня

зображення новини

Рівненського волонтера Михайла Супруна, якого із середини березня вважали зниклим безвісти, знайшли убитим. Про це у вечірньому відеострімі 3 квітня повідомив міський голова Олександр Третяк.

Волонтер їхав на Київщину допомогти з евакуацією біженців на власному авто.

“Стало відомо, що Михайло Супрун був розстріляний 11 березня біля села Мирча, це біля Бородянки на Київщині. Його автомобіль був спалений, і тіло було спалене. Лише кілька днів тому, коли почалось звільнення Київщини, місцеві мешканці, які були свідками кривавої розправи, змогли похоронити на околиці села тіло Михайла Супруна”, — сказав міський голова.

У загиблого волонтера залишились шестеро дітей, уточнив Третяк. Михайло Супрун був родом зі Здовбиці, йому було 40 років.

Друзі сім’ї загиблого просять допомогти дружині.

“Війна зайшла в дім наших друзів. Зайшла в багатодітну сім’ю, війнула холодом, заглянула в сполохані очі дружини і мами Оксани. Не повернувся додому з волонтерської поїздки чуйний чоловік, люблячий батько, хороший син Михайло Супрун. Дорогою телефонував дружині, казав, що стріляють з градів. Зв’язок перервався. 23 довгих доби невідомості, переживань, тривог і надії. Надії, що, можливо, поранений, без зв’язку, але живий. Вчора стало відомо, що ні. Спалений вщент мікроавтобус. Підло, цинічно, оскільки віз гуманітарну допомогу із червоними хрестами на білому фоні. Та вже похований небайдужими людьми чоловік. Людьми, які так і не дочекались того дня евакуації у безпечне місце.
Залишилось семеро сиріт і молода вдова. 11.03.2022 він сказав: «Я не можу не їхати». Поїхав… І не повернувся…

Друзі, прошу допомогти цій родині.”

4149499120823388 Супрун Оксана

Михайло Супрун – це другий рівненський волонтер, якого вбили російські окупанти.

У Рівному 18 березня попрощались з волонтером Сергієм Ільчуком, якого поранили російські окупанти у районі селища Бородянка на Київщині. Він займався евакуацією біженців. Сергій Ільчук помер уранці 17 березня. У нього залишилась дружина та шестеро дітей.