Новина

Вісім пожеж за минулу добу ліквідували рятувальники Рівненщини

10:56, 27 Серпня

зображення новини

Вранці 26 серпня пожежа трапилася на хуторі Підгало в  урочищіС основий гір, Березнівська ТГР Рівненського району. На землях запасу Березнівської міської ради відбулося загоряння торфу на площі 1,9 га. Причина та збитки від пожежі встановлюються.

О 12.56 –  с. Порубка
Дубровицьке ТГ Рівненського району.
Загоряння сухої трави та чагарників на площі 1,2га. Причина та збитки встановлюються.

О 13.05 поблизу с. Бичаль
Деражненська ТГ Рівненського району. Загоряння сухої трави та чагарників на площі 0,01га. Причина та збитки встановлюються.1

О 14.15 в с. Корост Сарненської ТГ Сарненського району. В приватному господарстві вогнем пошкоджено побутові прилади, речі домашнього вжитку, перекриття житлового будинку (дерев’яний, критий шифером по дерев’яній обрешітці, розміром 12х7м).

Причина та збитки встановлюються.

О 14.20 поблизу с. Зелениці урочище Березина Володимирецької ТГ. Загоряння сухої трави та чагарників на площі 0,5га. Причина та збитки встановлюються.

О 14.35 в м. Сарни вул. Військова. В приватному господарстві вогнем пошкоджено оздоблення стін неексплуатуючої будівлі прохідної на площі 2м² (цегляна, критий шифером по дерев’яній обрешітці, розміром 12х7м).
Причина та збитки встановлюються.

О 15.10 поблизу с. Лісове Рокитнівської ТГ. Загоряння сухої трави та чагарників на землях запасу Рокитнівської селищної ради на площі 0,2га. Причина та збитки встановлюються.

І о 16.35 м. Рівне поблизу
вул. Героїв Крут. Загоряння сухої трави та чагарників на площі 0,5га. Причина та збитки встановлюються.