Новина

Військовослужбовець з Квасилова переміг на Кубку України

13:09, 31 Серпня

зображення новини

Нині у Кароліно-Бугазі, що на Одещині, триває Всеукраїнський турнір кубок України зі спортивного й бойового самбо серед чоловіків та жінок.

Команду Рівненської області у змаганнях з спортивного самбо представляв квасилівчанин, військовослужбовець Національної Гвардії України – Максим Дудяк. Про це розповідають на сайті Рівненської міської ради.

У перший день змагань Максим здобув золоту нагороду у ваговій категорії 71 кг.