Новина

Відсутня електроенергія: як працюють медзаклади Рівного

12:46, 26 Листопада

зображення новини
Під час планових та аварійних відключень енергопостачання Центри ПМСД Рівного (поліклініки) продовжують працювати та надавати первинну медичну допомогу пацієнтам протягом світлового дня. З настанням темряви, та до закінчення робочого часу закладу, прийом пацієнтів забезпечує черговий лікар закладу.
Невідкладну стоматологічну допомогу, у разі відсутності світла, цілодобово надає кабінет невідкладної допомоги у Міській стоматологічній поліклініці, що по вулиці Соломії Крушельницької, 46. При відсутності електроенергії кабінет невідкладної допомоги працює завдяки джерелу додаткового живлення.
 Стаціонарна медична допомога надається в цілодобовому режимі.
 Усі заклади охорони здоров’я Рівненської міської ради, і ті, які містять стаціонар та мають операційні, і ті, які надають амбулаторну допомогу – забезпечені генераторами. Це різні за потужністю генератори: одні здатні підтримувати роботу цілого корпусу лікарні, інші забезпечують роботу тільки операційних та критично важливого обладнання.

Пацієнтів медичних закладів міста просять з розумінням ставитись до будь-яких змін в організації надання меддопомоги, адже усі дії заради безпеки наших пацієнтів та персоналу!