Новина

Відома рівнянка зняла кліп на старовинну стрілецьку пісню

13:52, 19 Серпня

зображення новини

Мисткиня і громадська діячка, співачка, телеведуча, волонтерка, президент МА “Територія А”, заслужена артистка України Анжеліка Рудницька, яка народилась і навчалась у Рівному, нині проводить невтомну культурно-благодійницьку роботу у різних куточках України. А нещодавно, вже вкотре за останні шість років, вона поїхала у прифронтову зону на Схід. Про це повідомляє сайт Рівняни.

Разом зі своєю командою серед мальовничих краєвидів північної Луганщини співачка зняла кліп на ліричну пісню “Сон” (“І снилося…”), створену ще 100 років тому. Це одна зі стрілецьких пісень Левка Лепкого – командира кінноти Українських Січових Стрільців, талановитого поета, журналіста, композитора, художника.

Ми вагалися, вибираючи між двома піснями Рудницької: драматичною “Війна” Анатолія Матвійчука про нинішні часи і мрійливою “Сон (І снилося…)” – стрілецька пісня Левка Лепкого. Обидві про війну і любов. Зупинилися на ліриці “Сон” зі столітньою історією. Це певне послання саме нашим сучасникам, і я щаслива, що випав шанс і знайшовся чудовий привід для співпраці з Анжелікою – прокоментувала режисерка кліпу Вікторія Радченко.Як повідомляють в Укрінформ, зйомки відбувались в межах проєкту “Аура міста” у Старобільську. Для роботи були запрошені актори Луганського обласного козачого кінного театру з Мілового.

– Сподіваюся, що на фоні війни “Сон” не сприйматиметься як ілюзія мирної Луганщини, але як мрія про неї” – додала Вікторія Радченко.